Więcej komentarzy
Moje linki
<brak wpisów>

12.12.2011 15:32

W sobotę w Łódzkiej Atlas Arenie odbyła się jedna z rund Mistrzostw Świata w Halowym Enduro.

Od 10.12.2011r. MS Superenduro Łódź

Wśród czternastu najlepszych motocyklistów w tej kategorii startował m.in. broniący tytułu Polak - Tadeusz "Taddy" Błażusiak.

Motocyklista urodzony w Nowym Targu, a mieszkający w USA, ma na swoim koncie wiele sukcesów. Najpierw był w czołówce światowej w motocyklowym trialu, a później zdobył m.in. Mistrzostwo i Puchar Świata w enduro halowym oraz pięć razy z rzędu wygrał najtrudniejszy wyścig enduro w Europie - Erzberg rodeo.

Taddy nigdy nie występował przed rodzimą publicznością. 10 grudnia pierwszy raz w Polsce mieliśmy okazję obejrzeć jego przejazd i zmagania z innymi uczestnikami.

Walka o 1 miejsce była bardzo zacięta.

Pomiędzy trzema finałowymi rundami z zapartym tchem oglądaliśmy pokazy freestyle motocross'u...

...jazdy na quadzie 3 letniego młodego adepta motocrossu i przechadzaliśmy się po atlas arenie, robiliśmy troche pamiątkowych zdjęć....

...i  kręciliśmy materiał filmowy :) (Zmontowany film pojawi się już niedługo pod tym postem, jednak potrzebuję na trochę czasu, więc cierpliwości fani Enduro ! :)
Zmagania w wielkim stylu wygrał Taddy z sumą 60pkt deklasując wszystkich rywali.

Po godzinie 20.00 wyruszyliśmy w stronę Warszawy z uśmiechem na ustach i 1553 zdjęciami i ponad godzinnym materiałem filmowym ;)